Hazır Site

HAZIR SİTE BLOG

Yapımı haftalar, aylar süren web siteleri yerine bir internet sitesinde ihtiyaç duyulan her şeyi önceden hazırlıyoruz. Bu sayede hem zamandan hem de paradan tasarruf ettiriyoruz. 4 adımda sizde Hazır Site Paketlerimiz ile internete ilk adımızı atabilirsiniz.

Alan Adınızı Seçin!
Alan adı, sizin ya da firmanızın internetteki kimliğini ifade eder. sitemnet.com alan adına bir örnektir. Alan adı seçimi önemlidir. Alan adınızın firma unvanınıza ve işinize uygun olması gerekir ayrıca akılda kalıcı ve kısa olmasına dikkat edilmelidir.

Sektörünüzle ilgili Şablonu Seçin!
Firmanızın, kurumunuzun, şahsınızın imajını, misyonunu ve vizyonunu yansıtan bir tanıtım yoludur. Yani sanal ortamdaki kartvizitiniz anlamına gelmektedir. Sektörünüzle ilgili Hazır Site şablonunuzu seçin. Şablonlar sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Eğer size özel Şablonlarımızdan uygun olanı bulamadıysanız, 5 dakika’da sektörünüze uygun hale hazırlıyoruz. İletişime geçebilirsiniz.

Ödeme adımına Geçin!
Satın Al butonu ile satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonra Ödeme Ekranına yönlendirileceksiniz. Ödeme Ekranında bulunan bilgileri eksiksiz girmeniz gerekmektedir.

5 Dakika Sonra Siteniz Hazır!
Ekibimiz sizinle WhatsApp hattımız üzerinden iletişime geçicek ve kurulumu gerçekleştiricektir. Daha sonrası Kullanımı Kolay Yönetim Panelimiz ile sitenizi düzenleyebilirsiniz.

Siz de işinizi internet’e taşıyın!
Kendi siteniz ile büyüyen pazarda yerinizi alın
ve rekabet gücünüzü artırın!

Şablonları İncele

HEMEN ARA
HEMEN YAZ